Które miejsce zajmie nasza drużyna na koniec sezonu ?

Aktualności

Wygrana na zakończenie !

• autor: hubert029029, 2016-06-14 15:06

Jasiołka Świerzowa - LKS Głowienka 9-1 (3-1)

Bramki::Dominik Smolik 3x Michał Majda 2x Dawid Wiśniowski 2x Mateusz Kot 1x Jakub Mrozowski 1x

4 czerwca nasza drużyna rozegrała ostatni mecz w sezonie 2015/16. Rywalem Jasiołki była bardzo dobrze nam znana drużyna LKS Głowienka. Mecz zaczął się dość spokojnie, obie strony próbowały konstruować akcje na własnej połowie. Po błędach oby defensyw wynik był remisowy, 1:1. Jednak od początku drugiej połowy do głosu doszła drużyna ze Świerzowej. Kolejne bramki zdobywane z łatwością pozwoliły spokojnie kontrolować spotkanie. Ten mecz udowodnił, że w naszej drużynie drzemie ogromny potencjał. Jednak bardzo nam przykro, że ten mecz okazał się ostatnim w drużynie trampkarzy dla kilku podstawowych zawodników. Są to: Dominik Smolik, Mateusz Kot, Damian Bęben, Kamil Wierdak, Dawid Wiśniowski, Patryk Dziura. Dziękujemy tym zawodnikom za olbrzymie zaangażowanie i pracę wykonaną dla klubu. Życzymy całej szóstce jak najlepszych występów w drużynie juniorów. Całej drużynie trampkarzy gratulujemy natomiast zajęcia 2. miejsca na koniec sezonu. Jest to bardzo dobry wynik, zapracowany wielokrotnym okazaniem charakteru na boisku. Bardzo dziękujemy za ten sezon. LKS!